Сьогодні слідчі планують нарешті допитати першого свідка по моїй справі

Сьогодні слідчі планують нарешті допитати першого свідка по моїй справі – раніше судимого то за тяжкі тілесні ушкодження, то за вимагань…про Сергія Корсунського, брав активну участь у захопленні будівлі Луганського СБУ.

Кар’єра даного суб’єкта в т. н. ЛНР не задалася, і незабаром він покинув ряди сепаратистів, а восени 2014 року вже висував свою кандидатуру в народні депутати (!) по 105 виборчому округу (частина Луганська). Втім, вибори там так і не відбулися.

Так от, Корсунського затримали на початку лютого 2016 року в Полтавській області. На той момент, за повідомленнями в ЗМІ, він працював в Національній поліції Харківської області. У відділі карного розшуку, на добре оплачуваній роботі.

До цього часу ні в СБУ, ні у Генпрокуратури жодних претензій до нього не було. У 2014 році СБУ навіть провела обшуки за місцем проживання пана Корсунського, в результаті яких ніяких звинувачень йому пред’явлено не було. Що ж змінилося? Чому у лютому 2016 року його знову затримали, а нині ГПУ вважає його одним з ключових свідків у моїй справі?

Відповідь, я думаю, на поверхні: нікому з можновладців не вигідно шукати справжніх винуватців втрати українських територій. Необхідно призначити винного. Бажано особа відома, з представників т. зв. «попередників». І пообіцяти парочці непорядних людей якісь преференції за необхідні свідчення. Мені навіть самому цікаво, що ж повідає слідчому р-н Корсунський.

І так, пошукайте на дозвіллі в інтернеті інформацію про даному суб’єкті. Багато цікавого можна знайти.