Ось уже другий рік, як я — герой чергового недолугого політичного шоу

Ось уже другий рік, як я — герой чергового недолугого політичного шоу, з гучними заявами Генпрокурорів, незаконними затриманнями, судовими розглядами і звинуваченнями у всіх смертних гріхах.

Черговий виток цього фарсу стартував місяць тому: мене незаконно затримали в літаку, коли я летів на міжнародну зустріч, і через 12 (!) годин після затримання вручили повідомлення за підозрою у посяганні на територіальну цілісність України. Текст повідомлення навіть коментувати не буду, таке відчуття, що його писали не професійні юристи, а школярі. Відсутність фактів, ніякої конкретики, одні припущення. Звичайно ж, я оскаржую ці політично мотивовані звинувачення.

Минуло більше місяця з дня мого затримання і ув’язнення в СІЗО , а також половина терміну, визначеного для розслідування кримінального правопорушення. За цей місяць не було проведено жодної слідчої дії, мене не викликали на допит до слідчого, не надали жодного доказу моєї провини. Будь-яка розсудлива людина розуміє, що це означає лише одне – у правоохоронців немає жодного факту моєї протиправної діяльності. І всі їхні звинувачення і заяви – не що інше як політичний PR.

Мене часто запитують, чому я не поїхав з країни. Але втекти — значить визнати свою провину. А я ні в чому не винен. Я не причетний до жодного з тих слів і дій, які озвучила прокуратура і деякі ЗМІ. Все грунтується на нічим не підтверджених словах людини, який давно має особисті мотиви, інтерес і умисел завдати мені шкоди, і особистої ненависті Генерального прокурора, про яку він не соромиться заявляти на своїх прес-конференціях.

P. S. Перебуваючи в СІЗО комунікувати з вами буде непросто, проте з допомогою моїх адвокатів я буду намагатися робити це регулярно.