Використання глюкометра

Глюкометри – це невеликі комп’ютеризовані пристрої, які вимірюють і відображають рівень глюкози в крові. Ці пристрої корисні для людей з діабетом.

Якщо у вас діабет, моніторинг рівня глюкози в крові надає вам і вашим лікарям цінну інформацію про те, як їжа, фізичні вправи, ліки, стрес та інші фактори можуть вплинути на рівень глюкози в крові. Ця інформація допоможе вам і вашому лікарю розробити план лікування з урахуванням ваших потреб.
Багато типів глюкометрів доступні для домашнього використання. Вони варіюються від базових моделей, які тільки зчитують рівень глюкози в крові до більш просунутих версій, які пропонують функції, такі як пам’ять для зберігання інформації.
Вартість глюкометрів та витратних матеріалів для тестування варіюється. Вивчіть всі варіанти, перш ніж вибрати пристрій. Після того, як ви придбали глюкометр https://klikis.com/medtehnika-ta-obladnannja/domashnja-medtehnika/gljukometri , попрацюйте з лікарем, щоб дізнатися, як використовувати його належним чином.
Деякі апарати можуть бути дорогими. Крім того, тест-смужки продаються окремо від лічильників і можуть бути дорогими.
Як легко використовувати цей прилад?
Процедури перевірки змінюють для кожного метра. Деякі вимагають більше роботи, ніж інші. Наприклад, скільки крові вимагає тест-смужка? Ви можете легко прочитати цифри на екрані?
Метр легкий для утримання?
Треба зважати на те, чи легко його очистити? Глюкометр швидко і легко відкалібрувати, коли ви отримуєте нові смуги. Або він вимагає калібрування чи ні.
Чи може пристрій зберігати ваші показники?
Відстеження рівня глюкози в крові має життєво важливе значення для довгострокового догляду, тому важливо вести облік. Якщо вам зручно записувати свої цифри в блокнот, вам може знадобитися тільки обтічна машина, яка знімає показання, але не записує їх.
Однак, якщо ви знаєте, що будете в дорозі і вам буде важко відстежувати ваші результати, знайдіть прилад, який має параметри пам’яті. Деякі лічильники створюють журнали, які можна отримати пізніше. Ще краще, коли деякі створюють завантажуваний файл, який синхронізується з вашим комп’ютером і може бути відправлений по електронній пошті вашому лікарю або медсестрі.

Переконайтеся, що час і дата лічильника налаштовані правильно
Якщо ви знаєте, що ви будете носити глюкометр, коли будете в дорозі, вам треба компактний варіант. З іншого боку, якщо вам важко триматися за маленькі моделі, ви можете віддати перевагу великому глюкометру зі смужками, які простіші у використанні.
Люди з ослабленим зором можуть віддати перевагу приладу, що має чіткі великі позначки або голосові команди і підказки. Барвисті варіанти доступні для дітей.
Інші особливості включають:
аудіо можливості для людей з вадами зору;
екрани з підсвічуванням, які полегшують читання вночі або при слабкому освітленні;
різні обсяги пам’яті;
різні регулятори можливості, як прокладки, які зберігають в метрі, або мати метр USB;
метри, які записують грами вуглеводу та дози інсуліну з читанням глюкози;
метри, які можуть перевірити рівень кетона в крові поряд з рівнем глюкози в крові.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *